اخبار استقلال

کلوب| مصاحبه‌هایی که حال هواداران استقلال را بد می‌کند

کلوب| مصاحبه‌هایی که حال هواداران استقلال را بد می‌کند

موضوعی که بیش از همه باعث اذیت و آزار هوادار استقلال در طی یک هفته گذشته بیشتر از پیش شده است همین مصاحبه های وقت و بی وقت مدیران سابق و کنونی باشگاه استقلال است. مصاحبه دیگری که بسیاری منتظر انجام آن هستند تا در تعداد مصاحبه ها در یک هفته یک هت تریک ساخته شود، هت تریکی که قطعا بزرگترین ضرر و زیانش را باشگاه و تیم استقلال خواهد دید و بس.

هرگز قرار نبود که پس از علی خطیر که در برنامه فوتبال برتر همه چیز را روی دایره ریخت و از همه چیز و همه شخص سخن گفت درست چند روز بعد، مدیرعامل مستعفی قبلی یعنی حجت کریمی در یک برنامه زنده تلویزیونی دیگری تنها و تنها به دفاع از خود نه دفاع از باشگاه و تیم استقلال باز سخنان ناگفته ای که طی دوران مدیریت کوتاه مدتش اتفاق افتاد را باز به روی دایره بریزد.

پس از انجام این دو مصاحبه همه به خیال اینکه همه چیز روشن شد و دیگر حرفی برای گفتن باقی نمانده و منتظر مصاحبه سوم یعنی پاسخ جواد نکونام به صحبت ها و اتهام ها و شائبه های مطرح شده علی خطیر در یک برنامه زنده تلویزیونی دیگر باشند به حال بد و ناجور هوادار استقلال هیچ توجهی نمی کنند. این روزها حال هوادار استقلال اصلا خوب نیست، به واقع نمی دانیم دلیل بازگو کردن و پرداختن به اتفاقات سوخته ای که در زمان مدیریت هر کدام از این اشخاص رخ داده است چه سود و فایده ای برای باشگاه و تیم استقلال و بخصوص متوجه کردن هواداران آبی دارد؟

حرفها و صحبت هایی که پر واضح است ضد و نقیض است و همچنان هواداران آبی از صحت و سقم و واقعی بودن هیچ یک از گفته های علی خطیر و حجت کریمی اطمینان ندارند. صحبت هایی که توسط این افراد بیان می شود و از سوی افراد دیگری قاطعانه رد می شود هوادار استقلال و حتی اذهان عمومی و اهالی فوتبال را بیش از پیش سردرگم کرده است که به واقع کدام یک راست می گوید و کدام یک دروغ؟ کدام فرد تصمیم دارد خودش را مدیر موفق و پاک و درستکاری معرفی کند و کدام یک واقعا دلسوز واقعی باشگاه و تیم استقلال است؟

نه به واقع هیچ کدام از مدیران و مسئولان سابق و کنونی باشگاه استقلال قبل از بیان هیچ یک از جملاتشان به حال بد هوادار تیم شان توجهی نکردند. مصاحبه هایی که جز آه و افسوس و حسرت برای هواداران و دوستداران استقلال هیچ سود و فایده دیگری نداشته و نخواهد داشت.

محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا