اخبار استقلال

علاقه مشترک ستاره‌های جدید استقلال و پرسپولیس به شماره ۱۰

علاقه مشترک ستاره‌های جدید استقلال و پرسپولیس به شماره ۱۰

جلال الدین ماشاریپوف که در زمستان جاری به استقلال پیوست بلافاصله درخواست پیراهن شماره ۱۰ را کرد. ظاهرا مدیریت باشگاه استقلال پیش از عقد قرارداد با کاپیتان تیم ملی ازبکستان و در گفت‌وگوی ویدئویی به ماشاریپوف قول داده بود که پیراهن شماره ۱۰ را به این بازیکن بدهد!

ستاره تیم ملی ازبکستان اما پس از اولین تمرین کنار جواد نکونام و شاگردانش متوجه شد که پیراهن شماره ۱۰ قبلا توسط پیمان بابایی استفاده شده و او نمی‌تواند آن را طبق قانون سازمان لیگ ایران بپوشد. برهمین اساس جلال الدین ماشاریپوف پیراهن شماره ۷۷ را انتخاب کرد و در بازی با صنعت نفت آبادان پوشید. هر چند ماشاریپوف در این دیدار فرصت بازی پیدا نکرد.

پیراهن شماره ۱۰ پرسپولیس نیز در نیم فصل اول توسط میلاد سرلک استفاده شده و اوستون اورونوف فقط در تمرینات این تیم قادر به پوشیدن آن است. اورونوف از باشگاه خواسته است پیراهن شماره ۱۰ را برای او درنظر بگیرند اما طبق قانون سازمان لیگ او چنین اجازه‌ای ندارد. با این حال علاقه به پوشیدن این پیراهن همچنان در اورونوف وجود دارد و او در تمرینات تیم پرسپولیس نیز این لباس را انتخاب کرده و در اختیار گرفته است.

اورونوف گرچه شماره ۱۰ در تمرینات می‌پوشد اما قرار است در بازی های رسمی تیم پرسپولیس پیراهن شماره ۷۰ را بپوشد. پیراهنی که علی علیپور در گذشته آن را می‌پوشید و حتی با آن توانسته بود آقای گل لیگ برتر شود.

بیشتر بخوانید: خریدهای جدید پرسپولیس چه شماره‌ای می‌پوشند؟/ لباس آقای گل به اورونوف رسید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا