اخبار استقلال

شکایت استقلال از پرسپولیس؛ از سرخ‌ها هم امتیاز کسر می‌شود؟

شکایت استقلال از پرسپولیس؛ از سرخ‌ها هم امتیاز کسر می‌شود؟

سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس به دلیل بر عهده گرفتن مالیات گولیسانی هشدار داده است و قرار است این تخلف مورد بررسی قرار گیرد. فعلا هیچ شکایتی علیه تیم پرسپولیس واصل نشده است اما خبرهای رسیده حاکی از آن است که ممکن است باشگاه استقلال از باشگاه پرسپولیس به دلیل عبور از سقف قرارداد شکایت کند. در این صورت پرونده باشگاه پرسپولیس همانند تیم سپاهان مورد بررسی قرار گیرد.

باشگاه استقلال در ماجرای قرارداد علیرضا بیرانوند بر این عقیده است که این باشگاه از سقف قرارداد عبور کرده است. البته باشگاه پرسپولیس در نامه به سازمان لیگ به صراحت گفته که سقف قرارداد تعیین شده از سوی باشگاه را رعایت کرده است. اما ماجرای قرارداد علیرضا بیرانوند و اینکه میثاقی در برنامه فوتبال برتر مدعی شد، بازیکنان تیم پرسپولیس دستمزدهایی از یک فرد متمول خارج از باشگاه دریافت می‌کنند، شاید باشگاه استقلال و برخی از باشگاه‌ها را متقاعد به شکایت از تیم پرسپولیس کند.

تخلف تیم سپاهان از سوی کمیته انضباطی ثابت شد و ۴ امتیاز از این تیم کسر شد. البته باشگاه سپاهان با شکایت به رای کمیته انضباطی خواستار بررسی این پرونده از سوی کمیته استیناف شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا