اخبار استقلال

خبرورزشی‌گردی| علی دایی: رفقای من همین امروز می‌توانند استقلال و پرسپولیس را بخرند!

علی دایی

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس موجب شده بود تا بازیکنان این تیم در بهمن سال ۹۲ سراغ راهکار اعتصاب بروند تا شاید از این طریق بتوانند مطالبات خود را دریافت کنند. آن‌ها چند روز اعتصاب کردند و پس از این‌که علی پروین مدیرعامل موقت باشگاه در جمع آن‌ها حاضر شد، ترجیح دادند اعتصاب خودشان را بشکنند.

علی دایی سرمربی پرسپولیس نیز پیرامون همین مسئله مصاحبه‌ای انجام داد که نوزدهم بهمن سال ۱۳۹۲ در خبرورزشی منتشر شد. شهریار با اشاره به حضور پروین در تمرین گفت: اعتصاب بازیکنان شکسته شد و آن‌ها هم‌قسم شدند که با وجود همه این مشکلات، دو بازی آینده را با تمام وجود بازی کنند و اجازه ندهند این مسئله تمرکز پرسپولیس را بر هم بزند. البته حالا دیگر بازیکنان پرسپولیس فهمیده‌اند چقدر تنها هستند چون هیچ مدیری بالای سر پرسپولیس نیست و قرار هم نیست اتفاقات خاصی رخ بدهد.

علی دایی ادامه داد: متاسفانه به وزیر ورزش نیز مشاوره غلط می‌دهند. شاید وزیر ورزش چیزی از استقلال و پرسپولیس نداند ولی واقعیت امر این است که تا وقتی این دو باشگاه زیر نظر دولت هستند باید نگاه حمایتی به آن‌ها معطوف شده و دولت برای حل مشکلاتشان قدم بردارد. اگر استقلال و پرسپولیس باید دولتی بمانند، طبیعی است که مشکلاتشان هم باید حل شود اما اگر بحث واگذاری مطرح و جدی شود، رفقای من همین امروز می‌توانند استقلال و پرسپولیس را بخرند. به هر حال تکلیف باید مشخص شود.

خبرورزشی‌گردی| علی دایی: رفقای من همین امروز می‌توانند استقلال و پرسپولیس را بخرند!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا