اخبار استقلال

خبرورزشی‌گردی| برانکو را بعد از مشاوره با مهدوی‌کیا و باقری به پرسپولیس پیشنهاد کردم/پرسپولیسی‌ها حق داشتند علیه من باشند/ به اعتبار خودم برای پرسپولیس لطمه زدم

امیررضا خادم

پس از روی کار آمدن دولت حسن روحانی و وزیر شدن محمود گودرزی، امیررضا خادم به عنوان معاون وزیر ورزش وظیفه سر و سامان دادن به شرایط استقلال و پرسپولیس را بر عهده گرفت و به همین خاطر انتقادات بسیار زیادی را به‌ویژه از طرف پرسپولیسی‌ها به جان خرید.

خادم ۲۱ بهمن ۹۴ زمانی که استقلال و پرسپولیس هر دو شرایط بهتری پیدا کرده بودند طی مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی از عملکرد خودش دفاع کرد و گفت: من به خاطر پرسپولیس به اعتبار خودم لطمه زدم و از این بابت ناراحت هستم ولی ناراحتی با پشیمانی متفاوت است. ناراحتم ولی پشیمان نیستم چون باید به اوضاع سر و سامان می‌دادم. نمی‌شود شما به داخل آب بروید اما خیس نشوید. البته پرسپپولیس در مقطعی نتیجه نمی‌گرفت و هواداران این تیم فکر می‌کردند من باعث آن هستم. من عامل آن نبودم اما هوادار ناراحت بود و حق داشت علیه من موضع بگیرد.

معاون وقت وزیر ورزش ادامه داد: فوتبال به هیجان احتیاج دارد و معتقدم استقلال و پرسپولیس می‌توانند این هیجان مثبت را به داخل جامعه انتقال بدهند و باعث نشاط اجتماعی شوند. همین حالا من اصلا با مصاحبه نکردن بازیکنان استقلال و پرسپولیس موافق نیستم، اتفاقا معتقدم آن‌ها باید حرف بزنند و با القای فضای هیجانی باعث بالا رفتن نشاط در جامعه شوند. البته این را هم بگویم که خودم در مقطعی که عضو تیم ملی کشتی بودم، گفتم مدال‌ها را از کشتی می‌خواهند اما پول به سمت فوتبال سرازیر می‌شود. بله! این حرف را زدم و سر حرفم هم هستم ولی واقعیت این است که فوتبال حالا دیگر به یک صنعت تبدیل شده و باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

خادم در ادامه با تاکید بر این‌که چهره‌هایی مانند علی دایی و فرهاد مجیدی نباید از فوتبال ما حذف شوند تصریح کرد: آدم‌هایی مانند علی دایی، فرهاد مجیدی، علی کریمی، کریم باقری، مهدی مهدوی‌کیا و… نباید از فوتبال ما حذف شوند چون دلسوز این رشته هستند. او همچنین شایعه معرفی شدن برانکو ایوانکوویچ توسط خودش به هیئت مدیره پرسپولیس را هم به نوعی تایید کرد و ادامه داد: برانکو را به هیئت مدیره پرسپولیس تحت عنوان مشاوره ارائه کردم. البته برای انجام چنین کاری با مهدی مهدوی‌کیا، کریم باقری و افشین پیروانی مشاوره کردم و پس از شنیدن صحبت‌های آن‌ها این مربی را به پرسپولیس پیشنهاد دادم و حالا می‌بینید که پرسپولیس با او نتایج خوبی کسب می‌کند.

خبرورزشی‌گردی| برانکو را بعد از مشاوره با مهدوی‌کیا و باقری به پرسپولیس پیشنهاد کردم/پرسپولیسی‌ها حق داشتند علیه من باشند/ به اعتبار خودم برای پرسپولیس لطمه زدم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا