اخبار استقلال

خبرورزشی‌گردی| آتیلا حجازی: نمی‌دانم دلیل تنفر قلعه‌نویی از پدرم چیست!/ ناصر حجازی هیچ‌وقت علیهش با هیئت‌مدیره لابی نکرد

آتیلا حجازی

مهدی رحمتی بعد از جدا شدن از استقلال مصاحبه خاصی انجام داد و با صراحت گفت وقتی در تلویزیون با دیدن تصاویر ناصر حجازی منقلب شده بود، امیر قلعه‌نویی تلفنی به او گفت «به‌به آقای رحمتی! ‌می‌روی تلویزیون و برای ناصر حجازی گریه می‌کنی»! همین حرف موجب شد تا آتیلا حجازی فرزند اسطوره فقید استقلال هم به حرف بیاید.

آتیلا پانزدهم تیر سال ۹۳ در مصاحبه با خبرورزشی پیرامون ماجرای مذکور گفت: سال‌هاست از خیلی‌ها می‌شنویم آقای قلعه‌نویی حرف‌های عجیبی در مورد خانواده ما می‌زند. ایشان نه‌تنها در مورد پدرم بلکه در خصوص فرزندان او نیز در محافل مختلفی صحبت کرده و هنوز برای من سوال است که دلیل تنفر عمیق و غیر قابل توصیف آقای قلعه‌نویی از ناصر حجازی چیست که حتی با وجود نبودن پدرم، هنوز از این تنفر کاسته نشده است! اگر پدرم کار بدی در حق آقای قلعه‌نویی انجام داده من به عنوان پسر از ایشان معذرت‌خواهی می‌کنم و حلالیت می‌طلبم. امیدوارم او حداقل برای یک بار دلیل تنفرش را بگوید تا مردم متوجه شوند و من هم در تلویزیون از ایشان حلالیت بگیرم. هر چقدر فکر می‌کنم، می‌بینم که پدرم به آقای قلعه‌نویی خدمت کرد و ایشان را به عنوان دستیار برگزید. پدرم هیچ‌وقت در زمان سرمربی‌گری قلعه‌نویی دنبال لابی با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال نبود تا زیر پایش را خالی کند. او هیچ‌وقت از بوقچی‌ها نخواست که بروند علیه قلعه‌نویی شعار بدهند.

مصاحبه آتیلا حجازی علیه قلعه نویی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا