اخبار استقلال

جانشین جدید برای مهدی قایدی؟/ نکونام این ستاره استقلال را احیا می‌کند

جانشین جدید برای مهدی قایدی؟/ نکونام این ستاره استقلال را احیا می‌کند

امیر علی صادقی که بعد از حضور در تمرین تیم ملی نگاه کارلوس کی روش را به خود جلب کرده بود از سوی ریکاردو ساپینتو خیلی به بازی گرفته نشد اما به نظر می‌رسد در تیم جواد نکونام سرنوشت متفاوتی پیدا کند. در یکی دو هفته اخیر و در بازی‌های دوستانه امیر علی صادقی زننده سه گل برای تیم استقلال بوده است.

بر اساس اعلام کانال رسمی باشگاه استقلال آبی‌ها امروز در یک بازی دوستانه تیم دسته سومی پیام تهران را با دو گل شکست دادند که زننده یکی از گل‌ها امیر علی صادقی بود. او در بازی دوستانه قبلی هم دو گل برای آبی‌ها زده بود.

با این نمایش به نظر می‌رسد در بازی‌های پیش رو اعتماد جواد نکونام به این بازیکن جوان بیشتر می‌شود و آنوقت است که می‌تواند به عنوان یک بازیکن تکنیکی خلا مهدی قایدی را در ترکیب تیم پر کند. امیر علی صادقی همانند مهدی قایدی در پست فوروارد کلاسیک یا مهاجم مکمل به میدان نمی‌رود و در خط‌هافبک توپ می‌زند اما علاقه ی ویژه ای به گل زنی دارد.

جالب اینکه به تازگی صحبت از بازگشت مهدی قایدی به استقلال شده بود در حالی که استقلال به سقف قرارداد نزدیک شده است و اکنون برای ثبت قرارداد بلانکو می‌بایست قرارداد بازیکنان فعلی اش را کاهش دهد. در این شرایط اگر امیر علی صادقی بتواند به عنوان یک‌هافبک تکنیکی برای استقلال گلزنی کند آنوقت مهدی قایدی فراموش خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا