اخبار استقلال

اتفاق عجیب در استقلال بعد از جدایی یامگا

اتفاق عجیب در استقلال بعد از جدایی یامگا

آرتور کوین یامگا در تعطیلات زمستانی نیم فصل و در یکی از تمرینات در برخورد با امید حامدی فر از ناحیه چشم آسیب دید و شدت آسیب دیدگی او به حدی بود که از لیست استقلال برای دور برگشت بازی‌های لیگ برتر کنار گذاشته شده است. بعد از این اتفاق یکی از نگرانی‌های تیم استقلال نواختن ضربات پنالتی بوده است. یامگا همه ضربات پنالتی را در یکی دو سال اخیر در اردوی آبی‌ها تبدیل به گل کرده است. اوج هنر او در بازی با پرسپولیس بود که در ثانیه‌های پایانی بازی چنان ضربه ای به توپ زد که انگار نه انگار هزاران نفر در استادیوم بودند و بازی به اوج حساسیت خود رسیده بود و اگر کوین ضربه‌اش را تبدیل به گل نمی‌کرد، استقلال می‌باخت.

اما جالب است بدانید از زمانی که کوین از استقلال جدا شده این تیم صاحب ضربه ی پنالتی نشده است. استقلال در دور برگشت سه بازی با تیم‌های صنعت نفت – ملوان و سپاهان انجام داد که در هیچ یک از این بازی‌ها داوران به سود استقلال پنالتی نگرفتند!

شاید این روند ادامه داشته باشد و تیم در ادامه مسابقات هم صاحب ضربه پنالتی نشود. البته استقلال در بازی آتی باید به مصاف مس رفسنجان برود. این بازی در چارچوب جام حذفی برگزار می‌شود و ممکن است بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

بیشتر بخوانید: از خطیر و نکونام خواهش می‌کنم قهرشان را تمام نکنند/ این مردم به دعوای شما کار ندارند از این بردها می‌خواهند/ فقط استقلال لایق قهرمانی است

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا