اخبار استقلال

واقعیت تلخ برای استقلالی‌ها؛ مهاجم خارجی هنوز نبسته است!

واقعیت تلخ برای استقلالی‌ها؛ مهاجم خارجی هنوز نبسته است!

در اطلاعیه باشگاه استقلال پیرامون گوستاوو این چنین آمده است:« این مهاجم آرژانتینی تحت قرارداد رسمی با باشگاه استقلال است و به زودی و پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و ثبت رسمی و صدور کارت بازی‌اش، به صلاحدید کادر فنی برای استقلال در لیگ برتر به میدان می‌رود.» این عبارت بدین معنی است که هنوز قرارداد گوستاوو با استقلال رسمی و نهایی نشده است.

بر اساس خبرهای رسیده شرط ثبت قرارداد باشگاه استقلال با گوستاوو این است که بازیکنان فعلی استقلال قرارداد خود را تعدیل کنند تا جا برای ثبت قرارداد گوستاوو باز شود. پیش از این هم سعید مهری قرارداد خود را با تیم استقلال ۱۶۵ میلیون تومان ثبت کرده بود و منتظر است با تعدیل قرارداد دیگر بازیکنان قرارداد اصلی خود را با آبی پوشان نهایی کند. این کار با بازیکن خارجی قابل انجام نیست و این بازیکن به شرطی قرارداد خود را امضاء می‌کند که دستمزد اصلی اش در قرارداد سازمان لیگ ثبت شود.

جالب اینجاست استقلال در لیست خود یک جای خالی دیگر دارد اما جذب بازیکن جدید هم منوط به این است که استقلال از سقف قرارداد عبور نکند. خیلی از استقلالی‌ها قرارداد خود را کم کردند که یکی از آنها جواد نکونام بود که قرارداد خود را ۵ میلیارد تومان کم کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا