اخبار استقلال

نکونام: امیدوارم استقلال جان بگیرد/ پیراهن شماره ۷۸ استقلال به چه کسانی رسید؟/ پیغام ویژه ۵ استقلالی به خطیر در کمپ حجازی

نکونام: امیدوارم استقلال جان بگیرد/ پیراهن شماره ۷۸ استقلال به چه کسانی رسید؟/ پیغام ویژه ۵ استقلالی به خطیر در کمپ حجازی

استقلال روز جمعه در حالی تمرین کرد که دقایقی پس از شروع کار ۵ مهمان ویژه وارد کمپ حجازی شدند. افرادی که سابقه طولانی در پوشیدن پیراهن آبی و لباس تیم ملی را یدک می‌کشیدند و به افتخارات بزرگی همچون: حضور در جام جهانی، قهرمانی در جام ملت‌های آسیا یا فتح جام باشگاه‌های آسیا با همین استقلال نایل آمده‌اند. در حالیکه بازیکنان استقلال مشغول تمرین بودند، نصرالله عبداللهی سرمربی اسبق آبی پوشان پایتخت وارد کمپ حجازی شد و حسن روشن ملی پوش فراموش نشدنی استقلال نیز در معیت او آمد علاوه بر آن، شاهرخ بیانی، حمید بابازاده و ایمان عالمی سه بازیکنی که سابقه قهرمانی با استقلال در آسیا را دارند و هر کدام در مقطعی عضو کادر فنی این تیم بوده‌اند نیز همراه با عمو نصی و حسن آقا وارد کمپ شدند. جواد نکونام بلافاصله پس از اینکه فهمید این بزرگان استقلالی آمده‌اند به سمت آنها آمد و به گرمی از این مهمانان ویژه استقبال کرد.

همه ما پیگیر وضعیت شما هستیم

جواد نکونام دستور داد برای دقایقی تمرین تعطیل شود و بازیکنان به گرد افرادی حلقه بزنند که قبل از آنها پیراهن آبی را بر تن کرده‌اند. تک تک پیشکسوتان حاضر صحبت کردند و نصرالله عبداللهی به عنوان پیشکسوت‌ترین فرد حاضر در زمین با تاکید بر اینکه بازیکنان قدیمی استقلال همواره حامی تیم هستند، به نکونام و شاگردانش گفت:

"اصلاً فکر نکنید ما چون در باشگاه سمتی نداریم، اوضاع استقلال را دنبال نمی‌کنیم. اتفاقاً پیشکسوتان همگی پیگیر هستند و حضور ما در تمرین شما دقیقاً همین مسئله را اثبات می‌کند. ما قاطعانه حامی استقلال، شما عزیزان و سرمربی محترمش هستیم و معتقدیم این کادر فنی با بازیکنانی که در اختیار دارد، قطعاً توانایی و شایستگیه موفقیت را خواهد داشت اما مشکلاتش باید حل شود. همه می‌دانیم تیم مشکل مالی دارد و باشگاه باید این مسئله را حل کند تا نتایج خوبی بگیریم و دل مردم شاد شود"

جان گرفتن استقلال

جواد نکونام هم در خلال این مراسم و پس از اینکه پیشکسوتان استقلال حرف‌هایشان را زدند، دوباره در جمع بازیکنان از حضور آنها تشکر کرد و آمدن قدیمی‌های استقلال سر تمرین را مایه دلگرمی خودش اعضای کادر فنی و بازیکنان دانست و گفت:

"به سهم خودم و تیم استقلال از حضور شما عزیزان در تمرین واقعاً تشکر می‌کنم. حرکت شما خیلی زیبا بود و به بچه‌ها نشان داد پیشکسوتان در کنار آنها هستند. امیدوارم مشکلات حل شود، استقلال جان بگیرد و همه پیشکسوتان و هواداران از نتایجی که ما می‌گیریم لذت ببرند"

پیراهن شماره ۷۸

پس از اینکه چهره‌های قدیمی و جواد نکونام صحبت کردند، مربیان استقلال به هر ۵ پیشکسوت حاضر در تمرین پیراهن شماره ۷۸ این باشگاه را به نشانه تعداد سال‌های حیات استقلال تقدیم کردند. مو سپیدان آبی تا پایان تمرین در کمپ حجازی ماندند و پس از آن با بدرقه اعضای کادر فنی محل را ترک کردند.

پیغام ویژه

پس از اینکه پیشکسوتان استقلال کمپ حجازی را ترک کردند، گروهی از بازیکنان این تیم با دلگرمی اعتقاد داشتند حضور آنها حکم یک پیغام ویژه را برای باشگاه داشت تا بدانند چهره‌های پیشکسوت هم پشت جواد نکونام و شاگردانش هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا