اخبار استقلال

محرومیت استقلال اعمال شد/ آبی‌ها از سامانه بلیت‌فروشی حذف شدند!

محرومیت استقلال اعمال شد/ آبی‌ها از سامانه بلیت‌فروشی حذف شدند!

امروز بود که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با انتشار رأی مربوط به دیدار پرسپولیس و استقلال در دربی پایتخت، هر دو تیم را به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم کرد.

این رأی در شرایطی صادر شد که تنها چند ساعت تا برگزاری دیدار سرخپوشان و نساجی باقی مانده بود و هواداران این تیم نیز در مسیر حضور در استادیوم بودند. در نتیجه اجرای حکم کمیته انضباطی که البته قابلیت تجدیدنظر نیز داشت، به دیدار بعدی پرسپولیس برابر تراکتور موکول شد.

اما داستان برای استقلالی ها متفاوت است. از سه روز پیش بود که بلیت فروشی دیدار با پیکان در سامانه قرار گرفت و چند هزار نفر از هواداران این تیم نیز برای تماشای این مسابقه، موفق به خرید بلیت شدند ولی در کمال ناباوری، بلیت فروشی این مسابقه از سایت مربوطه حذف شده است.

به نظر می رسد که پس از صدور رأی کمیته انضباطی و محرومیت آبی پوشان، سامانه مورد نظر تصمیم گرفته است تا از فروش بلیت های مسابقه استقلال و پیکان خودداری کند که این موضوع با توجه به فروش چند هزار بلیت و برنامه ریزی هواداران برای حضور در استادیوم در نوع خود عجیب است.

باید دید که واکنش باشگاه استقلال به این اتفاق چه خواهد بود. این در شرایطی است که رأی صادره قابل تجدیدنظر بوده و مشخص نیست که آبی ها به آن اعتراضی داشته اند یا خیر.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا