اخبار استقلال

حتی یک استقلالی حاضر نیست قراردادش را کم کند!

حتی یک استقلالی حاضر نیست قراردادش را کم کند!

به تازگی سازمان لیگ به باشگاه استقلال تاکید کرده باید سقف قراردادش را از ۳۲۵ میلیارد تومان به ۳۱۰ میلیارد تومان کاهش دهد. در واکنش به این خبر هم باشگاه استقلال در نامه ای خطاب به سازمان لیگ اعلام کرده تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باید به دلیل حذف از این رقابت ها بودجه خود را کاهش دهند. اما بازیکنان تیم استقلال خطاب به باشگاه اعلام کرده اند دیگر به هیچ وجه راضی به کاهش قراردادهای خود نخواهند شد. آنها ابتدای فصل به منظور رعایت سقف قرارداد و کمک به باشگاه استقلال از بخشی از قرارداد خود چشم پوشی کردند.

از آنجایی که ۴ امتیاز کسر شده از تیم سپاهان و ۱ امتیاز کسر شده از تیم پرسپولیس برگشت و بازیکنان استقلال موفق به دریافت مطالبات فصل گذشته نشده اند، دیگر به هیچ وجه حاضر به کسر قرارداد خود نخواهند شد. استقلالی ها بابت فصل جاری ۳۰ درصد دریافت کرده اند اما از فصل گذشته هم درصد طلب کار هستند. بعد از اینکه امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت، حتی جواد نکونام هم گفت ای کاش ما هم بازیکنان مد نظر خودرا ابتدای فصل جذب می کردیم و در ادامه جریمه می شدیم.

در حالی سازمان لیگ روی کاهش قرارداد استقلالی ها تاکید دارد که کمیته استنیاف به صراحت گفته دیگر از تیمی که از سقف قرارداد عبور می کند، امتیاز کسر نخواهد شد و باشگاه های متخلف، تنها متحمل جرایم نقدی خواهند شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا