اخبار استقلال

 بازیکنی که نکونام گفته بود بماند، از استقلال جدا شد!

 بازیکنی که نکونام گفته بود بماند، از استقلال جدا شد!

باشگاه استقلال چهارشنبه شب با انتشار بیانیه‌ای ضمن تشکر از زحمات سبحان خاقانی و امید حامدی‌فر اعلام کرد این دو نفر از فهرست نفرات آبی پوشان پایتخت کنار گذاشته‌اند و حالا می‌توانند تحت عنوان بازیکن آزاد راهی تیم‌های جدید خود بشوند.

در مورد خاقانی که قضیه مشخص بود. به هر حال کادر فنی استقلال اعتقاد داشتند به او فرصت بازی خیلی کم می‌رسد و بهتر است فوتبال خود را در تیم دیگری دنبال کند اما پیرامون بازیکن دومی که از فهرست آبی پوشان کنار گذاشته شد بحث‌ها و حرف‌های زیادی مطرح است. عده‌ای در اطراف تیم مدعی‌اند جواد نکونام به طور کامل با جدایی حامدی‌فر موافق نبود و اعتقاد داشت این بازیکن بهتر است حداقل تا نیم فصل بماند ولی چهارشنبه شب با بیانیه باشگاه در مورد جدایی او مواجه شد. البته این نکته را هم نباید فراموش کنیم که مسئولان باشگاه نیز معتقدند در این رابطه با هر دو بازیکن توافق شد و حامدی‌فر حتی قبل از بازی استقلال مقابل استقلال خوزستان نیز در تمرینات شرکت نمی‌کرد و خودش دلش می‌خواست راهی تیمی شود که بیشتر بتواند فوتبال بازی کند.

به احتمال فراوان پس از بازگشت جواد نکونام به ایران، او در مورد رفت و آمدهای بازیکنان و ورودی و خروجی لیست تیمش صحبت خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا